Hakkımızda

Biz Kimiz?

Girişimciliğin önemini bilen ve değişimin anahtarı olduğuna inanan iş insanları ve fikir önderleri tarafından kurulan Simge Botanik, peyzaj kültürünün yaygınlaşması ve girişimciliğin firmalar arasında bir seçenek haline gelmesi amacı ile çalışıyor.

Hedefimiz: Bir yandan işverenlerimizce arzulanan peyzaj hizmetlerini, bir yandan da şirket politikamızın gereği olan, kaliteli ve güven odaklı peyzaj uygulamalarımızı en iyi ve başarılı şekilde gerçekletirmektir.

Vizyonumuz: İşletmemiz her zaman amaç odaklı, doğa dostu ve müşteri memnuniyeti ilk sırada olmak kaydı ile bir anlayış benimsemiştir; bu, bizi biz yapan ve diğer şirketlerden ayıran en temel bağı oluşturmaktadır.

Ayrıca kurumumuz Müşterilerimizin sosyal ve aile hayatında sağlığını, hijyenini ve mutluluğunu devam ettirmek ve en önemlisi de görsel zevklerini geliştirme yönündeki sosyal misyonlarını desteklemek amacı ile hareket etmektedir.

Hakkımızda Bilgi?

   Firmamız 2000’li yılların başında 4 kardeş olan sayın Nimet, Şinasi, Nazım ve Turan Akbulut kardeşlerin bireysel (freelance) olarak farklı kurumlarda peyzaj sektöründe çalışmaları ile start aldı.

   Freelance olarak birçok başarılı proje ve uygulama da yer alan Sayın Nimet, Şinasi, Nazım ve Turan Akbulut, sektörde söz sahibi olabilmek ve kendi fikir ve görsellik anlayışlarını doğa dostu uygulamalarını da sektörde uygulamak için, 2004 yılında önceliğini Nazım Akbulut ve Turan Akbulut‘un oluşturduğu “KARDEŞLER PEYZAJ” çatısı altında yoluna devam etti.

    Bu tarihten sonra globalleşen sektörde daha sonra peyzaj işlerin farklı branşlara ayrılması sonucu 4 kardeş olarak “SİMGE FİDANLIK” çatısı altında başarılı ve vizyonlu bir şekilde yoluna devam etmekte.

Profesyonel Ekibimiz

Sizlere en iyi, en doğru, en etkili ve en ekonomik hizmeti verebilmek için, kendi alanlarında uzman profesyonellerden oluşturulan çalışma ekibimiz. Hayal etmesi sizden gerçekleştirmesi bizden.

Turan Akbulut
Firma Sahibi
NİMET AKBULUT
Peyzaj Uygulama Sorumlusu
ŞİNASİ AKBULUT
Peyzaj Uygulama Sorumlusu
NAZIM AKBULUT
Peyzaj Uygulama Sorumlusu
ERDEM AY
Peyzaj Teknikeri
CÜNEYT AYDAN
Peyzaj Teknikeri
DURMUŞ TOPÇU
Peyzaj Teknikeri
OSMAN GÜR
Peyzaj Teknikeri

Hayal Etmesi Sizden Gerçekleştirmesi Bizden.